Sempati Veteriner Kliniği

TavsanSevgisi.com - PonPon Kuyruklu Site Tavşan Sevgisi Facebook 'da...

PonPon Konular PonPon Konular  PonPon Forum Üyelerini Göster PonPon Üyeler  PonPon Ajanda PonPon Ajanda  Forumu Ara PonPon Arama  PonPon Yardım PonPon Yardım
  Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Ana Sayfam Yap - Favorilerime Ekle - Arkadaşını Davet Et !

TAVŞAN SEVGİSİ

Gerçek Hayvansever 'Tabakta Hayvan' Sevmez !  'Aşk' gibidir tavşanlar. Narin, zeki, duygulu ve sevgi doludurlar. İster beyaz, ister gri.. Aşkın her rengi tatlıdır. Bir tavşanın gözlerindeki sevgiyi gördüğünüz anda, aşkın zevkini yaşamaya başlarsınız. Tüylerini okşadığınızda, sevgilinizin elini tuttuğunuz kadarki kadar mutlu olursunuz. Koşmasını, oynamasını, uyumasını seyrederken, tüm dertlerinizden kurtulur, eşsiz bir huzura kavuşursunuz. İşte tavşan sevgisi, aynı aşık olmak gibidir. Hayatınıza bir kere girdimi, bir daha çıkmasını istemezsiniz. Her şeyiyle sizindir artık, size muhtaçtır, sevgi bekler, ilgi bekler. İşte TavsanSevgisi.com, bu tavşan aşkını yaşayanların sitesidir. Hoş Geldiniz...

Forumdaki Son Mesajlar : 10 Gün Önce aldıgım tavsanıma yuva arıyorum Loop tavşan için dişi aranıyor izmir içi... Safkan Hollanda Lop Tavşanı Arıyorum Tavşan tavuk yemi yer mi palet yeme benzer olanlar tavşanım sürekli ısırıyor lütfen yardım edin 6 yavruyu ve anne-babasını sahiplendirmek istiyoru Gümüş Argente Dişi tavşanım erkeği dövüyor tavşanım dışkı ve idrar yiyor pamuğum ayağının üstüne basmıyor ücretsiz sahiplendirme - cücü tavşan çifti HAMİLE TAVŞAN!!!!!1 Pire ve tuvalet pamuğum hırladı Çok fazlalar tavşan ayağı tavşanım yonca sevmiyor alternatif vitamin önerisi Yabani tavşan bulduk eş aramak Yuva Ariyorum Acil!! PONÇİK ÖLDÜ lütfen acil yardim eder misiniz Tavşanıma Noldu ? Tavşanımın arka sağ ayağı haraket etmiyor ? :( Tavşanımın arka sağ ayağı haraket etmiyor ? :( 10 günlük tavşanımın karnında açılma oldu😢 Tavsanimin çişinin rengi değişti :/ Tavşanımın ayağı burkuldu Tavşanım Tavşanım Tavşanım beni yemeye çalışıyor tavşanımın deri hastalığı Yavrular YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM ÇOK ACİL Tavşanımın memesi şişti sanırım meme kanseri :( Tavşanimin dışkısı degisti Tavsanim elimi ısırıp kanatti Arkadaşlar tavşanım bir tık edindi ne yapayım? Ortalama tavşan ömrü???? Asma yaprağı zararlı mı ?? Yaşlanma ve problemler? ACİL TAVŞANIM ÇOK ÖKSÜRÜYOR Tavşanım iyi değil galiba Tarçınımın yanağı şişti yardım nolur? Tavşanım Kafasını Arkaya Atıyor ve Hapşuruyor tuvalet eğitimi Tavşanım kaka yapmıyor Tavşanım pastırma yedi :/// yerde bulmuş yemiş l Tavşanların beyni varmı Tavşanımın kakası küçüldü yardım yeni doğmuş tavşan tavşanımın çiftleşme zamanı Tavşanış garip bir ses çıkarıyor Hollanda Lop tavşanıma geçici yuva hamile tavşan yardım edin acillll TAVSANİM HİCKİRIYOR VEYA ÖKSÜRÜYOR ACİL YARDIM Tavşanlar Tavsanimin ayagi kangrene cevirir mi 😢 Tavşanımı sahiplendirmek istiyorum Tavşanın hakkında yardım edin lütfen ! Tavşanın hakkında yardım edin lütfen ! Tavşan sahiplendirme eğri boyun hastalığı tedavi önerisi? Tavsanımın kulagı yaralandı Tavsanım doğurdu ACİL YARDIMM 17 günlük tavşana dokunmak Tavşanımın Gözleri Kızardı Tavsanim dogurcak ama hala yuva yapmadı ACILL YARD Tavsanimin cenesinin altinda ki sey😢 Tavşanım ishal oldu ayrıca şu icmiyor Istanbul Anadolu Yakası Veteriner Arıyorum Tottili hastami Acill cvp bekliyoru tavşanın ında idrarından kan geliyor Tavşanımın idrar sorunu Tavşan Sırtında Tüy Dökülmesi Tavşan Sırtında Tüy Dökülmesi Tavşanımı yolculuğa çıkarmak tavşanıma arkadaş almak istiyorum tavşanımın patileri kirli tavşanım duvar peçete ip yiyot Tavşanım Kırmamı ve Kaç Aylık ? Yüzünü nasıl silmeliyim çiş olmuş :( Tavşanım kıl döküyor Tavsanimin dis yapisi bozuk :( Tavşanlarım ciftlesti ne yapmaliyim ? Tavşanımın yaşını merak ediyorum Ayağında ne olabilir Tavşanlarım ciftlesti ne yapmaliyim ? Tavşanım yavruladı bilgisi olan bakabilir mi ? Tavşanım hamile mi Tavşanları severken ters çevirmek Tavşanımın tepkileri 2 erkek yavru kardeş tavşan tavsanımın ağzından salya geliyor Tavşanımın cinsiyetini çok merak ediyorum Küp tel ızgara - (wire cube grid) nerede bulunur Tavşan sahiplenmek isteyenler Ev tipi kafes Tavşanımı yeni aldım kaç aylıkdır arkadaşlar yeni yavru tavşan aldım ama... Tavşanımda şişlik Acill Yardım bi kaç sorum var!!! Boncuğum artık yok Safirim çok fazla yemek yiyor Yeni şeyler öğrendik Tavsanımın cinsi nedir? İzmir'de kızımıza manita arıyoruz tavsanim yemek yemiyor tavsanim heryeri pisliyor cozum bulunmali tavşan kavgası tavsanim irki nedir Tavşan dışkısı Tavşanım su içmiyor ve bana hala alışmadı Büyük tavşanım Yavruya eziyet çektiriyor gibi erkek hollanda lop tavşanıma eş arıyorum Sanurım tavşanımın ayağına bir şey oldu Tavşanım için kuru yonca ve saman bulamıyorum Tavşanımın kulak bölgesinde tüyü azaldı. Eş arıyoruz Lütfen yardım edin tavşimin Kakası değişti Tavşanım hareket etmiyor acil tuy dokulmesi Tüy dökme mevsimi Tavşan evden gidiyor tavşanların cinsini bilmiyorum Arkadaşlar tavşanımın kulak içi rengi biraz garip kabız oldu yardım Tavşanım yem yemiyor?? Ya ben bu minnoşu hollanda lop diye aldım ama deği Tavşanımın cinsi hakkında bilgi almak istiyorum TAVŞANIM TUVALET EĞİTİMİNİ ALAMIYOR Tavşan kafeste yaşar mi Oğluşuma dişi arıyorum Tasma olayı ACİL YARDIM Hollanda Lob Teddy Erkek tavşanıma eş arıyorum Tavşan Kafesi yavru tavşanimizi sahiplendiriyoruz Tavşanım garip yürüyor Tavşanım çok pisletiyor Tavşanım Kıpırdamıyor! Tavşanım bana saldırıyor tavşan problemlerim Tavşanlar ile uzun yolculuk Uzayan tavşan dişleri Dişi arıyoruz Tavşanım herşeyi yiyor Tavşanımın tırnağı ve tasması Tavşanım daha bebek ve ishal Defterdar Tahir Efendi Camii'den tavşan çalındı. Ankara da kafesli yavru tavşan arıyorum Tavşan alerjisi Tavşan patisi temizleme Tuvalet eğitimi Tavsan Hollanda Lop Erkeğime Eş az hareket ediyor Tavsanim olmek uzere Yeni lop tavsanim yemek yemiyor ve su içmiyor acill yardımm acill yardım Lütfen bilgili kişiler yardım etsin Tavşanım öldü durduk yere Lop oğluma eş Tavşan çiftleşmesi Yemek yemiyor tuvaletini yapmiyor ? Tavsim vikledi Tavşanımın ayakları şiş Tavsanin bayilmasi Tavşanımın Cinsi Nedir Arkadaşlar ? Kör mü tavşan'ım Tavşanım kaç aylik Tavşanım kaç aylik Tavşanım 2 aylık garip davranıyor Tüyleri çok dökülüyor Patide tüy dökülmesi yem yemiyor Tavsanlara vitamin verilmelimi ? Tavsanim cok ciş yapıyor Gelin arıyoruz Tavşanlar çiftleşmek zorunda mı LÜTFEN YARDİM EDİN NAPICAM BİLMİYORUM izmir'den.. Çanakkale tavşanımın garip hareketleri Tavşanımın Ayağındaki Sağlık Problemi dişi lop (Mükerrer konu-Kilitlenmiştir) hollanda lop Ubuntu'm Aramızdan Ayrıldı... tavşan itaati cevap verebilirnisiniz lütfen Tuvalet sorunum hamile tavşan Ayak kırılması ve veterinere gittik Çiftleşme sorunu Sahiplendirme (Adana) 2 tavşanım kendi arasında iyi ama tüy döküyor Tavşanımın dişine bir şey takıldı gibi Kızım Kedi Yüzünden Uykuya Daldı Nasıl bir tavşan almalıyım dişi lop tavşanı eğitim sorunu(lütfen sadece okumayın cevapta istiy Tavşanların arabada korkması Yavru tavşanınız hastaysa Tavşanım ölecekmi Tavşanımın bir eksiği varmı Tavşanımın karnı şiş ve ishal Yavru tavşanınim kakasi yumusak Dışkılayamayan tavşan tavsanim cok halsiz :( TAVŞAN ÇİFTLEŞMESİ merhaba, antalyadan var mı? :( tavşanımın karnı şiş ve tuvaletini yapamıyor Kaygılı DENEYIMLI VETERINER TAVSIYE RICASI Kızımı Sahiplendiriyorum :( Kaymağımız öldü tavşan evi Tavşanım için ne almalıyım Tavsanimi vermek istiyorum Tavşanım uyurken ses çıkarıyor Tavşanımın gözü sulanıyor Guinea pigler Ankarada ev arayan tavşan Tavsanim kuduzmu Tüy sorusu/sorunu Tavsanim ev içinde gezemiyor Çok acil yardıma ihtiyacım var gerçekten ciddi bi Yardımcı olur musunuz? Muhabbet kusu ve tavsan Tavşanım su içmiyor Tavsana ne zamandan sonra yesillik verilir tavşanimin yuzundeki karisik desenler Tavşanımızın patilerinde oluşan kabuk ve yaralar Tavşanım tavşan mamasını yemiyor Tavsanlar pogaca yermi Tavşanın kafesi için talaş gerekli midir? Tavşanın kafesi için talaş gerekli midir? Çok Hasta ve aşırı zayifladi Tavsanlarımla Sıkıntı Yaşıyorum Yeni Yoncasını Yemiyor Tuvalet Konuyu açıp okunmaması ŞİKAYET! Tuvalet Eğitimi ve Tavşanımın Beni Yalaması Muhabbet kuşu krakeri ballı? Titreme selamlar Alacağım Tavşan Kıtladı Sonunda tavşanımı aldım :) Tavşanımın Ölmemesi İçin Tavşanım hasta Öğrenci evine tavşan alınır mı? Tavsanim bana saldirdi ! YEM BAĞIŞ! Çiftleştirme Tavşim tuvaletini hiç yapmamamış Kemirme taşına nasıl alıştırabilirim ankarada kendime dost arıyorum Tavşanımın kulağı çok sıcak ve sıcaktan morardı Aşı meselesi yavru tavşan beslenmesi teddy tavşan Kankileerr :) tavşanımın fotoğraını nasıl paylaşırım ? minik tavşim Nasıl bir yerde yaşıyoruz İki Erkek Tavsanim Çiftleşmeye çalışıyor ! Isırma tavsanlarıma yetişemiyorum onlarla ilgilenemiyorum Tavşanlarda Göz Akıntısı ve Göz Kapanması Boş dondurma külahı yedi tavşanıma arkadaş arıyorum Tavşanım Ses Çıkarıyo ? YARDIMINIZA İHTİYACIMIZ VAR tavşana nasıl tuvalet eğitimi verebilirim BEDİŞ' İMİZE YUVA ARIYORUZ Tavşan arayanlar için!! CÜCE HOTOT OĞLUMUZA ACİL EŞ Üşümemesi için ne yapacağım Tavşanım Sahte Gebelik Yaşıyor Tavşanımın tüyleri kirli Uyku ve tuvalet sorunu altına serdi ğim şey nedir tavsanim ne yapiyor TAVŞANIMIN KAKASI Güven için nasıl bir yol izlemeliyim 8 aylık erkek tavsanıma yuva arıyorum BANNY HANIM'A UYGUN EŞ ADAYI ARANIYOR Tavşan arıyorum bambinoya bir ev arıyorum Bihter'e yeni bir yuva ariyorum (chinchilla) sadece kendinizle ilgilenmeyin KUMRAL çikolata yiyor.. Kis için tavsan Kışın Bahçede Tavsan Bakımı Şaşkın tavşan  

!!! SİTEMİZDE TAVŞAN SATIŞI VE TİCARET YASAKTIR !!!

!!! KONULARDA YARDIM, LÜTFEN YARDIM, ACİL VB. KELİMELER KULLANMAK YASAKTIR !!!

Tavşanlar  Chinchilla  Tavşan Sağlığı  Soru-Cevap  Haberler  Üyelerin Tavşanları
Hatıra Defteri  Kaybettiklerimiz  Tavşan Resimleri  Tavşan Videoları  Tavşan İlanları  PonPon Cafe

PonPon Reklam

PonPon Reklam

Arşivlendi (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 Tavsan Sevgisi:TavsanSevgisi.com:Arşivlendi
Mesaj icon Konu: tavşan kaç yıl yaşar(Kapalı Konu Kapalı Konu) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
ufuk kemal
Yavru Tavşan
Yavru Tavşan
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 30
bullet Konu: tavşan kaç yıl yaşar
    Gönderim Zamanı: 30.Ekim.2010 Saat 22:29

tavşanlar kaç yıl yaşar yardım alabilir miyim acaba
IP
Misafir
Misafir Tavşan
Misafir Tavşan

bullet Gönderim Zamanı: 31.Ekim.2010 Saat 11:48
ortalama 5-6 yıl falan ırkına göre tabi
IP
karamelim
Sempatik Tavşan
Sempatik Tavşan
Simge

Gönderilenler: 2144
bullet Gönderim Zamanı: 31.Ekim.2010 Saat 12:08
 Tüm ırklarda genel olarak 5-9 yıl arası oluyor. 
[IMG]http://i52.tinypic.com/2wpqy3p.jp^g[IMG/]
IP
tavsanvehatice
Süper Tavşan
Süper Tavşan
Simge

Gönderilenler: 252
bullet Gönderim Zamanı: 31.Ekim.2010 Saat 13:04
ada tavşanları 10 yıl fln yaşıyomuş
IP
gilbırt
Yavru Tavşan
Yavru Tavşan
Simge

Gönderilenler: 31
bullet Gönderim Zamanı: 01.Kasım.2010 Saat 17:17
bence 45 yıl ama gönül isterki, 100 yıl tüm hayvanlar için
IP
gilbırt
Yavru Tavşan
Yavru Tavşan
Simge

Gönderilenler: 31
bullet Gönderim Zamanı: 01.Kasım.2010 Saat 17:18
45 yıl değil yani 4   5 yıl demek istedim
IP
damned
Yavru Tavşan
Yavru Tavşan
Simge

Gönderilenler: 20
bullet Gönderim Zamanı: 02.Kasım.2010 Saat 14:37
gilbırt mrb senin resimdeki tawsan benim tawsanımın aynısı ada tawsanı dediler ama emin değilim dogrumudur cwp werirsen sewinirim
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Foruma Atla